Novorodenecké fotenie

Fotografie novorodencov sú unikátne a zachytávajú toto krátke, ale výnimočné obdobie v živote dieťaťa a jeho rodiny.

Foteniu novorodencov sa venujem od r. 2013.
Prešlo mi rukami už neskutočné množstvo bábätiek. Nemusíte sa obávať, že by s vašimi malými pokladmi nebolo zaobchádzané bezpečne.Viem, ako fotografovať bábätká v rôznych polohách, aby boli výsledné fotografie esteticky a technicky dokonalé.

Na fotenie sa prosím objednajte už počas tehotenstva. Potom sa mi stačí ozvať z pôrodnice alebo tesne po príchode domov. Fotenie odporúčam stihnúť do max. 14 dní od narodenia. Fotenie prebieha v čistom, vykúrenom ateliéri, ktoré je prispôsobené foteniu bábätiek.  Počas celého fotenia mám nasadené rúško.
K dispozícii je aj kuchynka na zohriatie mliečka.
Stačí, keď na fotenie prinesiete plienky, mlieko, pripadne ohrievač mlieka. Všetky rekvizity, oblečenie, čelenky atď. mám pre bábätko k dispozícii.
Na spoločné rodinné fotky si odporúčam obliecť buď svetlú variantu – bielu, smotanovú, jemné pastelové farby. V prípade, ak uprednostňujete tmavú variantu fotografií, tak odporúčam čierne oblečenie.
Fotenie trvá cca 2-3 hodiny. V prípade záujmu o spoločné rodinné fotky, nafotíme najprv tie. Potom môžu ísť súrodenci spolu s otcom domov, a my budeme pokračovať fotením samotného novorodenca.
Pred fotením sa dohodneme na výbere rekvizít, a farieb, v akom sa bude bábätko fotiť.
Po fotení vám pošlem na výber link s nafotenými zábermi. Fotky mávam hotové do 2 týždňov od zaslania vášho výberu.

Ponúkam aj novinku – tzv. “Life style” fotenie bábätka, počas ktorého bábätko nepolohujeme do póz, ale fotím ho v prirodzených polohách – väčšinou v náručí rodičov. Fotenie je možné aj v domácom prostredí.

Category:
Date:
Close

Instagram

@ katarina_kupkarova_photography

Sleduj ma

kupkarova@gmail.com